Realizacje

łupek dachowy

Popyt na luksus

Nowe osiedla wyrastają, jak grzyby po deszczu. Nieustannie i piorunująco szybko. Jak wśród nich znaleźć perełkę? Obiekt, który będzie przyjazny dla właścicieli nie tylko pod kątem wspaniałej lokalizacji, logicznego rozmieszczenia apartamentów, ale także wyjątkowego i solidnego wykonania. Apartamenty Rotmistrzowska, zlokalizowane u zbiegu ulic Rotmistrzowska i Kosiarzy w Wilanowie, spełniają wszystkie te kryteria i z pewnością zaspokoją tych najbardziej wymagających.

Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Niewątpliwie determinuje ją cena, jednak w wielu przypadkach wpływają na nią także inne, ważne czynniki. Ogromnym atutem Apartamentów Rotmistrzowska, których inwestorem jest działająca od ponad 10 lat w Wilanowie firma SEI Group, jest lokalizacja. Cicha okolica na Starym Wilanowie w pobliżu parku wilanowskiego, podnosi wartość tego obiektu. Okolica, w której dominują domy jednorodzinne i wille, cieszy oko mieszkańców. Apartamenty Rotmistrzowska to luksusowy kompleks sześciu apartamentów, których metraż mieści się w przedziale 151-202 m2. Dla wyjaśnienia, czym charakteryzuje się owy luksus, warto podkreślić, że do każdego apartamentu przydzielone są dwa miejsca parkingowe, taras,  pomieszczenie gospodarcze w kondygnacji podziemnej, zaś mieszkańcy parterowych apartamentów mają w przydziale także ogrody. Właściciele mieszkań dostają w pakiecie zaawansowaną technologicznie instalację elektryczną i teletechniczną.- Tv-Sat, telefoniczną, videofonową etc.                                      

Prawdziwym majstersztykiem i największym atutem tej inwestycji są jednak nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz materiały z najwyższej półki, używane na każdym etapie budowy, skończywszy na wykończeniach. Estetyka tej inwestycji jest wypadkową oryginalnego projektu oraz najlepszych materiałów, co w efekcie końcowym nie może pozostać niezauważone. Konstrukcja opiera się na żelbetonowym szkielecie z ceramiczną, poryzowaną ścianą trójwarstwową. Elewacje wykonane zostały z kamiennych bloków z piaskowca. Dach jest wisienką na torcie, jego konstrukcja umożliwiła użycie dwóch najlepszych dostępnych technik i materiałów, tworząc tym samym dwa różne dachy. Mowa o hiszpańskim łupku i blasze położonej na rąbek firmy Rheinzink. Zwieńczeniem tej inwestycji zajmował się jeden z lepszych dekarzy w Polsce - Bogdan Mituś. Specjalista z wieloletnią praktyką i tytułem  Blacharza Jakości. Warto wspomnieć o nowoczesnym systemie ociepleń, który bardzo obniża koszty eksploatacyjne, co niewątpliwie działa na korzyść inwestora – SEI Group i przyszłych mieszkańców. Przestronny hall wejściowy wykończony w kamieniu,  podjazdy ze szlachetnej kostki brukowej czy automatyczny system nawadniania dbający o otaczającą zieleń to już „kosmetyka”.                                 

Wyjątkowość tego przedsięwzięcia jest niezaprzeczalna. Każdy z nas chciałby mieszkać w przyjemnej okolicy, w pięknie i nowocześnie osadzonym budynku, który jednocześnie wpisuje się w klimat całej okolicy i nawiązuje do klasycznej wilanowskiej zabudowy. Apartamenty Rotmistrzowska to prawdziwa perła wśród, jakże często podobnych do siebie konstrukcji architektonicznych. Ten budynek wręcz opływa w luksusie i jak widać jest na takie zapotrzebowanie. Zainteresowani muszą się spieszyć, bo bez właściciela pozostał już tylko jeden apartament. Oby powstawało coraz więcej budowli, prezentujących tak wysoką kulturę architektury, bo żyjemy w czasach, w których niestety buduje się szybko, tanio i byle jako. Dlatego tym bardziej cieszy tak wysoki standard budownictwa, który gwarantuje solidną jakość.


Inwestor: SEI Group
Obsługa Inwestycji: Mp Dachy Sztuka Użytkowa/lupkidachowe.pl - dostarczenie materiałów: łupek dachowy, deskowanie, instalacja odgromowa, materiały pomocnicze/rysunki/instrukcje wykonania.
Wykonawstwo: Bogdan Mituś - Blacharz Jakości Rheinzink

 

 www.rotmistrzowska.pl

www.seigroup.pl

www.mitus.pl

 

Sylwia Kisiel-Kępniak

 

Galeria

łupek dachowy łupek dachowy łupek dachowy
łupek dachowy łupek dachowy łupek dachowy
łupek dachowy łupek dachowy łupek dachowy
łupek dachowy łupek dachowy łupek dachowy
łupek dachowy łupek dachowy łupek dachowy
łupek dachowy łupek dachowy łupek dachowy
łupek dachowy